תחנות ריידלייט בישראל


כחלק מפעילותנו ומעורבותנו עם קהילת הרצים, פתחנו עבורכם תחנות ראיידלייט במרחבים השונים על מנת להרחיב ולהנגיש את המידע המקצועי בעולם ריצת השטח.

התחנות תאפשרנה להתנסות בציוד ריצה באזורכם, לתת מידע מקצועי על ציוד ריצה, להמליץ על מסלולי ריצה באזור, להצטרף לריצות חברתיות שתתקיימנה מפעם לפעם, להכניס רצי כביש ורצים מתחילים לעולם ריצות השטח, לפתוח קבוצות ריצה מקצועיות, ואפשרות לרכוש ציוד ריצה.

תחנות ריידלייט: כרמיאל | משמר העמק | חיפה | בנימין | מבשרת ציון | גבעתיים | לוד | רחובות | גן יבנה | אשדוד
לחצו על התחנות במפה לקבלת פרטי יצירת קשר ומידע מורחב

את התחנות מפעילים רצי שטח מקצועיים, חלקם מאמני ריצה ותיקים, אשר מכירים את הסביבה, השבילים, הציוד והיכולת להתאים עבורכם בדיוק את הציוד שצריך.


מאפייני תחנות ריידלייט:

התנסות בציוד ריצה

אנחנו יודעים כמה קשה לקלוע בפעם הראשונה ולבחור את המוצר הנכון שילווה אתכם לאורך ק”מ רבים, ולכן פיתחנו עבורכם הרצים שיטה אחרת:
אתם מקבלים > מנסים > מחליטים.
פשוט ככה. ללא התחייבות, ללא דמי שימוש, ללא פקדון, רק השאירו פרטים מזהים וצאו לשטח עם הציוד שלנו.
*מוגבל לזמינות המוצרים להתנסות ולתקופה קצובה


מידע מקצועי על ציוד

מתי צריך בקבוקים קשיחים ומתי רכים? לקנות חולצה ארוכה או חולצה קצרה + שרוולי ריצה? מה ההבדל בין תיק ריצה לווסט ריצה ומתי משתמשים בהם? לפעמים תיק ריצה שנראה מצוין הוא לאו דווקא המתאים ביותר עבור התחרות עבורה אתה צריך אותו, או שמתאים לסגנון הריצה שלך.

מפעיל התחנה ידע להסביר לכם על סוגי הציוד, אפשרויות שימוש והמלצות על הציוד הנכון עבורך. כמו כן בתחנה תוכלו להתאים את הציוד, לקחת אותו להתנסות לפני שקונים, יהיו ימי עיון והרצאות.


מידע מקצועי על השטח בסביבת התחנה

לאפשר לקהל הרחב לקבל מידע מקומי על מסלולי ריצה (מרחק / קושי / סוג מסלול / טיפוס / נקודות עניין,  מידע חשוב כגון מים לאורך המסלול, נקודות מכשול, טלפונים חשובים…)
פירוט המסלולים והמידע הנלווה לכל מסלול יהיה זמין ברמה הדיגיטלית (אתר אינטרנט – פירוט מלא עם קישורים) וברמת דף מידע שניתן לקחת לשטח.


ריצות חברתיות

אחת לתקופה, תצא מאזור תחנת ריידלייט ריצה חברתית. הריצה תתקיים בשבילי האזור, תפורסם מבעוד מעוד באירוע שיפתח בפייסבוק שלנו עם לינק ומידע על המסלול הצפוי. תהיינה ריצות המיועדות למתחילים ותהיינה ריצות לרצי שטח ותיקים.


קבוצות ריצת שטח

חלק ממפעילי התחנות הינם מאמני ומאמנות ריצה מוסמכים וותיקים בתחום ריצת השטח. רצים הגרים באזור ומעוניינים להצטרף לאימוני קבוצת הריצה יכולים לפנות למפעיל\ת התחנה ולהצטרף לקבוצת הריצה ולאימונים.


מכירת ציוד

בתחנה יהיה ניתן לרכוש הן ציוד שהיה אתכם בהתנסות והן ציוד חדש. בתחנה יהיה מלאי חלקי (המבוקש יותר) של ציוד ריצת שטח, וניתן יהיה לרכוש ציוד המבוקש יותר על ידי הרצים, אך ניתן לרכוש דרך התחנה גם ציוד נוסף אשר ישלח אליכם דרך המרכז הלוגיסטי עם שליח ישירות לביתכם.