תמיכה במאמני שטח ובריצות שטח

אנחנו מאמינים כי החיבור לשטח מתחיל בריצות שטח. לא משנה אם אתם רצים מתחילים, קבוצה חברתית או קבוצה של מאמן – העיקר שאתם בשטח. הכניסה לעולם השטח חושפת לרצים תנאי ותוואי שטח, אשר דורשים מהם ציוד והתנהלות אחרת מאשר זו שבכביש או בפארק.

יוצאים בקבוצה לריצת שטח?

נשמח להצטרף אליכם לריצת השטח, להביא לכם ציוד מותאם לפי צרכי הקבוצה, לחלק לכם ציוד להתנסות ללא התחייבות (שיוזמן מראש על ידי הרצים), לרוץ אתכם, ולאחר הריצה לשמוע את חוות הדעת ולהינות ממחיר מיוחד על הציוד – במעמד הריצה וגם לאחר מכן.

מארגנים ריצת שטח ורוצים תמיכה?

תחנת הזנה, מוזיקה, פינת צל, שולחן וכמה כסאות, לשים את הראש על דיונה? אם אתם קבוצה ויוצאים לריצה בשטח – ספרו לנו ואולי ניפגש.

איך זה עובד? יוצרים איתנו קשר, מדברים ומשם הכל כבר זורם.

מה מיוחד בציוד ייעודי לריצת שטח?

דינמיקת הגוף והרגל משתנה עם כל נחיתת כף הרגל במהלך הריצה. בשטח הגוף מאזן את עצמו ללא הרף ודורש אלסטיות, גמישות, כח, תכנון, ריכוז וחופשיות. מוצרי RaidLight מתוכננים במיוחד לרצי השטח כאשר כל ההבדלים נטועים בפרטים הקטנים.

אתר runDplus הוקם בשבילכם, רצי השבילים והשטח, ומציע לכם מידע על מסלולי שטח שאתם ואנחנו רצנו ובחרנו עבורכם ועבורנו, מידע על אירועי שטח לאורך השנה, מידע על המותגים שלנו ועל היתרון שלהם עבורכם. אנחנו כאן לכל שאלה והצעה בטלפון
08-9797040.

דרך אגב, +D הוא הנתון המייצג את סה"כ הטיפוס המצטבר במהלך הריצה.

תצוגה וחנות:
המלאכה 6, א.ת. צפוני, לוד
שעות פתיחה: א-ה: 09-17, שלישי: 09-18, שישי: 09-13
טלפון 08-9797040
שמעון: 052-2757929 אסא: 050-3131800
מייל: info [shtrudel] rundplus.com

RaidLight Israel מיוצגת בישראל על ידי חברת לפידות המתמחה בציוד טיפוס, גלישה וחילוץ, עבודה בגובה וציוד ריצה ויבואנית של המותג Petzl.
לאתר "לפידות - עבודה בגובה, טיפוס ושטח": www.lapidot.net

Facebook Pagelike Widget
Facebook Pagelike Widget